Zapojte se

Jsme otevřeni aktivním lidem. Úspěch našich kandidátů nezávisí jen na jejich kvalitách, zkušenostech a odvaze obstát v konkurenci. Pomoc každého jedince je důležitá a může rozhodnout.

Vyberte si způsob, jak se zapojit do podpory vašich favoritů. Vyberte si způsob, jak můžete ovlivnit dění ve vašem regionu. Olomoucký kraj si zaslouží to nejlepší a i vy k tomu můžete přispět!

> Jak se můžete zapojit

Způsob č. 1 Finanční příspěvek

Peníze jsou prostě potřeba. Na tisk propagačních materiálů, pronájem kanceláře, palivo do volebního automobilu nebo úhradu za web. Současně jde o nejjednodušší způsob, jak nám můžete pomoci. Samozřejmostí je v případě vašeho zájmu vystavení darovací smlouvy pro fyzickou nebo právnickou osobu. Přispět můžete na darovací účet 2100048174 / 2010, uveďte specifický symbol 190300.

Způsob č. 2 Sdílení příspěvků na sociálních sítích

Kdo není na sítích, jako by nebyl, kdo na nich je a není vidět, stejně tak. Pravidelné sdílení a lajkování našich příspěvků na Facebooku, Instagramu a Twitteru nám pomůže získat pozornost pro to nejdůležitější – naše kandidáty a volební program. Pár kliknutí pravidelně po celou dobu předvolební kampaně vás nestojí víc než několik minut denně. Děkujeme vám.

Způsob č. 3 Praktická pomoc v kampani

Jste raději na nohou než před monitorem počítače? Pak nám můžete pomoci s věcmi jako je roznos a distribuce volebních tiskovin či výlep plakátů na legálních plochách. Chcete nám pomoci na konkrétní akci ve svém okolí? Vlastníte dům, garáž nebo plot zahrady, kterou denně míjí stovky lidí? Není nic snazšího než vyvěsit plachtu s tvářemi našich lídrů. Každý projev praktické pomoci přispěje k cestě do vedení kraje. Kontaktujte nás.

Způsob č. 4 Materiální pomoc

Vlastníte tiskárnu, provozujete online prostor s regionálně významnou návštěvností nebo disponujete flotilou stěhovacích vozů? Nabídněte nám vaše služby nebo materiál zdarma k využití v rámci volební kampaně. Iniciativě se meze nekladou a vše je otázkou domluvy na konkrétní formě podpory. Ozvěte se nám a společně najdeme prostor pro vaši ochotu.

> Odměny

Odměna 1 Pozvání do volebního štábu

Zajímá vás, jak se vaří kampaň? Chcete nahlédnout pod její pokličku? Stačí se domluvit a využít možnost účasti na setkání volebního štábu a poznat lidi zapojené do našeho tažení k lepšímu kraji.

Odměna 2 Oběd s lídry naší kandidátky

Máte chuť poznat naše lídry osobně a položit jim pár otázek napřímo? Nebo jen zjistit, zda jsou sympatičtí i mimo plochy billboardů? Stačí jen najít termín a místo pro společný oběd.

Odměna 3 Merchandise a propagační předměty

Jste našimi hrdými voliči a sympatizanty? Vedete diskuse a chcete být vidět v našich barvách? Právě pro vás je tu odměna nejslušivější - náš vychytaný merchandise. Vyberte si tričko dle vašeho vkusu nebo sadu propagačních předmětů pro každodenní použití.

Odměna 4 Dobrý pocit

Odměna poslední, ale nejcennější. Odměna, která je tu pro všechny, kteří myslí svou pomoc vážně. Protože dobrý pocit přijde sám, ať už se zapojíte jakkoliv. V případě finančního daru s darovací smlouvou jej umocní možnost odečtu daru ze základu daně.